Meslekler için Sopsy

Tüm meslek gruplarının kazançlarını kolay ve güvenli bir şekilde temin edebilmesi için
Sopsy olarak biz her zaman yanınızdayız.

Avukatlar İçin Sopsy

Avukatların web sitesi sahibi olma kısıtlamaları, Türkiye Barolar Birliği tarafından Reklam Yasağı Yönetmeliği’nde yapılan değişikliklerle kaldırıldı. Eğer siz de sadece eş, dost, müşteri yönlendirmesi ile yetinmek istemiyor ve tecrübelerinizi, yetkinliklerinizi, müşteri memnuniyetinizi ya da makaleleri internet ortamında sergilemek isterseniz Sopsy ile hem kolay hem de hızlıca kişisel web sitenize sahip olabilirsiniz. Ayrıca Sopsy Direct ürünü ile de tek adımda link hazırlayarak kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

Freelancerlar İçin Sopsy

Bağımsız profesyoneller olan freelancerlar, proje bazlı çalıştıkları işlerin kazancını çoğu zaman söz verilen zamanda temin edemiyor, hatta bazen projeler askıya alındığında çalıştığı ile kalabiliyor. Eğer siz de freelance çalışıyor ve kazancınızın vaktinde hesabınızda olmasını istiyorsanız, Sopsy’nin freelancerlar için hem güvenli hem de tek komisyon modeli olarak hazırladığı online tahsilat sistemini kullanabilirsiniz.

Mali Müşavirler için Sopsy

Mali müşavir olarak hesaplarını denetlediğiniz, mali danışmanlık sağladığınız ve hesap yönetimini üstlendiğiniz şirketler veya özel müşterilerden ücret tahsil etmek isterseniz Sopsy Direct ürünü tam da size göre. Sopsy Direct ile ürününüzün bilgilerini ürün sayfanıza tanımlayarak oluşturduğunuz ürün linkinizi müşterinizle paylaşın, Paranız 7 gün sonraki ilk Çarşamba günü hesabınızda.

Düzenli Ödeme Alanlar için Sopsy

Yeni bir iş kurdunuz ya da evinizde üretim yapıyorsunuz ve marifetlerinizi artık satışa dönüştürmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı, nasıl tahsilat yapacağınızı bilemiyor musunuz? İster evinizde ekmek yapıp satın, isterseniz Türkiyenin öbür ucuna araba parçası gönderin ya da freelance grafik tasarım ile uğraşıyor olun Sopsy’de ürünlerinizi sergileyip satış yapabileceğiniz ve müşterilerinizden kolayca para tahsil edebileceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Seçtiğiniz Sopsy paketiyle ister 2 dakikada ürün fotoğraflarınızı listeleyip 7 gün 24 saat açık online dükkanınızda anında satışa başlayın, isterseniz oluşturduğunuz linki müşterinize yollayıp ücret tahsil edin. Üstelik hazır online pos ile ayar, kurulum, başvuru yapmanıza da hiç gerek yok, Sopsy ile tüm kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, Paranız 7 gün sonraki ilk Çarşamba günü hesabınızda.

Kozmetikçiler için Sopsy

Atölyenizde kozmetik üretimi yapıyor ve bu üretiminizi kazanca mı dönüştürmek istiyorsunuz? Ya da distribütörü olduğunuz ürünlerin satışını ınternetten yapıp müşterilerinizden online ödeme mi almak istiyorsunuz? Sopsy’de Fox ya da Picnic paketiyle ürünlerinizi listeleyebilir, Direct paketi ile link gönderip müşterilerinizden ödeme tahsil edebilirsiniz. Üstelik doğal kozmetik satışı yapmak isteyen kullanıcılarımıza gerekli izinleri alabilmeleri için danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Gurme Lezzetler için Sopsy

Türkiye’nin dört bir yanından dükkanlar doğal zeytinyağlarını, sabunlarını, tarım ürünlerini ve dahasını Sopsy’de satıyor. Örneğin Mersin’den Livokado gibi tarlanızdan gelen ürünleri ya da Sense of Chocolate gibi %100 el yapımı çikolatalarınızı Sopsy aracılığıyla müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

Dekorasyon Hizmetleri için Sopsy

Dekorasyon ürünleri üretiyorsunuz ya da mobilya mağazanız mı var? İsterseniz Sopsy’i ürünleriniz için katalog olarak kullanabilir, Instagram hesabınıza link vererek müşterilerinizin ürünlerinizi detaylı olarak incelemelerini sağlayabilirsiniz. Ya da hazır internet siteniz üzerinden satışa başlayıp fiyatı ne olursa olsun müşterilerinize tüm bankların kredi kartlarına taksit imkanı sunabilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Tasarımcılar için Sopsy

Taki tasarımcıları, seramik sanatçıları, illustratörler ve yaratıcılığını kullanarak ürünler üreten herkes Sopsy’de ürünlerini listeleyip 5 dakika içinde satışa başlayabilir. Üstelik Instagramda satış özelliği ile potansiyel müşterileriniz tek bir tıkla alışveriş yaparken, siz de satışlarınızı arttırıp markanızı büyütebilirsiniz.

Ücretsiz e-ticaret sitesi

Ücretsiz hazır e-ticaret sitenizi açın, ürünlerinizi listeleyin ve hemen internette satın

HEMEN ÜCRETSİZ DENE

Sıkça Sorulan Sorular

Sopsy ailemize katılmadan önce aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını sizin için hazırladık. Sopsy ile e-ticaret yapmakla ilgili veya burada bulunmayan fakat sizin için önemli bir sorunuz varsa, sağ alt köşede bulunan canlı destek mesaj kutusuna tıklayarak bize her zaman ulaşabilirsiniz. Çünkü Sopsy olarak biz, işinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için buradayız.

Sopsy’de satış yapabilmek için şirket olma şartı bulunmuyor, bireysel olarak satış yapabilirsiniz. Kendi durumunuz ile ilgili dilerseniz bir mali müşavirden destek alabilirsiniz.

Ticaret yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

Bireysel veya kurumsal satıcısıysanız, üye olduktan sonra sizden istenilen bilgileri ve belgeleri girerek hemen satışa başlayabilirsiniz. Bilgilerinizin eksiksiz olarak girilmesi sonucu hemen satışa başlayabilirsiniz. Daha fazla öğrenmek için tıklayın.

Aradığınızı Bulamadınız mı?

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BİZE ULAŞIN
Direct
Link ile hızlı ödeme al
Picnic
Ücretsiz e-ticaret sitesi aç
Fox
Gelişmiş özellikli e-ticaret sitesi aç